Нерухомість біля моря, автопарк та годинники. Декларація кандидата у президенти Кармазіна

Екс-нардеп живе на одну пенсію.

Колишній народний депутат, зареєстрований кандидатом у президенти України, Юрій Кармазін тримає готівкою 60 тисяч доларів, а на банківських рахунках – 2100 євро і 600 доларів.

Про це йдеться у його декларації.

При цьому кандидат може похвалитися багатим автопарком, в якому можна знайти Lexus ES350 2010 року випуску, Hummer H3 2007 року, Volkswagen Passat B7 2012 року і Honda CR-V 2007 року випуску.

Читайте також:
Майже 7,5 млн гривень зарплати і благодійний фонд. Декларація кандидата у президенти Носенко

Окрім цього політик задекларував два гаражі в Одесі та Києві, земельні ділянки, які зареєстровані на його дружину Ларису, у приморських селищах в Одеській області і в Ходосівці, що під Києвом, а також дві квартири в Одесі та столиці площами 140,5 кв. м і 124,5 кв. м.

Із коштовностей Кармазін має годинники брендів «Ракета», Kleynod Gold і Audemars Piguet. Його пенсійні виплати склали 132 808 грн, а дружини Лариси – 48 тисяч гривень.

Також на нього зареєстровано «Агентство з профілактики правопорушень «Фелікс І К».

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Процедура реєстрації кандидатів у президенти Центральною виборчою комісією завершилася 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

ТСН.ua

Ознайомитись із повним переліком декларацій кандидатів можна тут: Будинки, земля і мільйони готівкою. Декларації кандидатів у президенти України.