«Укрпошта» не братиме доплату за доставку посилок до сіл

Від нового року українці зможуть економити на кожній посилці 12 грн.

«Укрпошта» вирішила скасувати доплату за доставку посилок у село.

Про це повідомили у прес-службі ПАТ «Укрпошта».

«Від 1 січня відправити посилки «Укрпоштою» стає простіше та зручніше – для послуги «Укрпошта Експрес» скасовується доплата за доставку в село і економія за кожне відправлення для клієнтів складе 12 грн. Вартість не залежатиме від місця відправлення чи отримання посилки», — йдеться у повідомленні.

Також у компанії зазначили, що «Укрпошта» не враховує об’ємну вагу, лише фізичну, і від початку року спрощує параметри відправлень.

«Від 1 січня «Експрес» та «Стандарт» матимуть єдиний розмір найбільшої сторони відправлення – до 70 см. До 31 грудня 2018 року для «Експрес» проміжний розмір складав 35 см, для «Стандарт» – 50 см», — додали у компанії.

Окрім цього, «Укрпошта» знижує тариф на послугу з доставки Укрпошти «Стандарт»: оціночна вартість посилки становитиме 1% (не менше 1 грн), замість 1,2% (не менше 3 грн).

Нагадаємо, раніше навколо «Укрпошти» розгорівся скандал через те, що підприємство збиралося закрити понад сім тисяч відділень через їхню збитковість та недостатнє фінансування. А це означало, що листоноші перестануть доставляти пенсії для пенсіонерів, а також приймати у них платіжки.

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі із гендиректором компанії наказав припинити звільняти листонош, які доставляють пенсії людям похилого віку, а також закликав не закривати відділення у селах.

У компанії заявили, що якщо заплановані 500 мільйонів гривень будуть своєчасно надані, то наявну мережу відділень вдасться зберегти. Однак виділених коштів вистачить лише на півроку.